Titebond Subfloor

KLIJAI VERTIKALIEMS PAVIRŠIAMS TITEBOND® ULTIMATE TITEGRAB ADHESIVE

KLIJAI VERTIKALIEMS PAVIRŠIAMS TITEBOND® ULTIMATE TITEGRAB ADHESIVE

“Titebond® Ultimate TiteGrab Adhesive TM yra pažangaus polimero klijai specialiai sukurti tam, kad sumažinti įvairių medžiagų klijavimo laiką prie vertikalių paviršių. Greitai pritraukia sunkiasvorias medžiagas, sutrumpina darbo laiką, labai stipriai sukimba su akytais ir neakytais paviršiais.

Klijuojamos prie vertikalių paviršių medžiagos nenuslysta, todėl daugelyje atvejų yra nerekialinga pagalbinė atrama ir palaikymas.

Klijai TiteGrab yra 100% atsparūs vandeniui, beveik be kvapo, skirti vidaus ir išorės darbams. Klijai tinkami naudoti ekstremaliomis oro sąlygomis ir yra atsparūs šalčiui, karščiui bei vandeniui. TiteGrab klijai neturi tirpiklių, greitai tvirtėja ir netgi gali būti naudojami ant drėgnų paviršių.

Titebond Ultimate TiteGrab Adhesive yra unikalus produktas sukurtas daugelio statybinių medžiagų greitam priklijavimui (ypač didelėms plokštėms, sienų dangoms ir veidrodžiams). Idealiai tinka klijuoti plytas, dekoratyvinius lipdinius ir santechnikos įrenginius. Taip pat gali būti naudojami dekoratyvinių apvadų, dekoratyvinių profilių, angokrasčių bei palangių klijavimui. Labai stipriai prilimpa beveik prie visko: medžio, natūralaus akmens, veidrodžių, betono, metalo, tinko, plytų, gipso ir stiklo.

Vieneto kaina: 7,47 €