Grindjuosčių montavimas

Atliekame kokybiškus grindų įrengimo darbus. Grindjuosčių montavimas tai kruopštus ir daug atidumo reikalaujantis procesas. Patyrę meistrai, dirbantys mūsų įmonėje, savo darbus atliks patikimai ir kokybiškai. Įrengiame grindinę dangą tiek tradiciniais klojimo modeliais, tiek išbandome įvairius kūrybinius sprendimus, suteiksiančius Jūsų erdvės interjerui dar daugiau grožio bei stilingumo.

Kokias remonto paslaugas teikiame?

Grindjuosčių montavimas bei akrilinimas. Grindjuosčių montavimas kainuoja nuo 3€/m. o grindjuosčių viršaus akrilinimo kaina – 0,5€/m.

Remontas. Įrengiame ne tik naujas grindis, bet taip pat remontuojame senas, susidėvėjusias dangas.

Restauracija. Atkuriame senų grindų kokybę ir išvaizdą, po restauracijos darbų jos atrodo beveik kaip naujos. Mūsų meistrai yra sertifikuoti, kasmet dalyvauja seminaruose užsienyje ir Lietuvoje, tokiu būdu susipažįsta ir su naujovėmis. Su grindjuosčių restauracija susiduriama retai, paprastai tik kultūros paveldo objektuose ir restauracijos kaina yra vertinama labai individualiai. Senos grindjuostės nušlifuojamos, gali būti beicuojamos, alyvuojamos, lakuojamos ar tiesiog dažomos.

Daugiau informacijos apie teikiamas paslaugas bei atliekamus papildomus remonto darbus ir jų kainas rasite mūsų paslaugų kataloge.

Pažangios grindų įrengimo idėjos

Grindjuosčių montavimas suteikia plačias kūrybinių sprendimų galimybes, pavyzdžiui, klasikiniu modeliu išklotas parketas gali būti gražiai suvestas su plytelių danga, į grindjuostes įvedamos įvairios papildomos detalės. Visa esmė slypi kruopščiai parinktose detalėse, todėl detalėms skiriame ypatingą dėmesį.

Savo darbuose naudojame tik pačias kokybiškiausias ir aplinkai nekenksmingas, ekologiškas statybines medžiagas. Siekiame įgyvendinti unikalias, netradicines idėjas ir pasiūlyti klientui kai ką neįprasto. Todėl visuomet su didžiausiu džiaugsmu priimame klientų užsakymus ir vertiname kiekvieną mums pateiktą kūrybinį dizaino pasiūlymą. Tai sudaro galimybę mums tobulėti bei suteikti labiausiai klientų poreikius atitinkančius individualius pasiūlymus.

Išsirinkite norimas grindjuostes ir parketo dangą pagal jų dizainą bei rūšį. Patyrę specialistai suteiks Jums išsamias konsultacijas visais su medžiagų parinkimu ir pritaikymu susijusiais klausimais.