Parketo įrengimas

Jeigu norite sukurti jaukius ir stilingus namus ar patalpas, metas pasirūpinti tinkama grindų danga ir tvarkingu jos įrengimu. Atliekamas kokybiškas parketo įrengimas bei parketlenčių montavimas už prieinamą kainą. Pas mus galite pasirinkti iš daugybės skirtingų parketo rūšių pagal savo poreikius.

Prekiaujame ne tik parketu ir kitokia grindų danga, bet taip pat remonto darbams reikalingomis priemonėmis, konsultuojame įvairiais medžiagų parinkimo klausimais, atliekame parketo montavimo darbus.

Parketlenčių montavimas įvairiais būdais

Parketlentes galime sumontuoti tiek ant grindų, tiek ant sienų ar lubų, padengiant įvairias nestandartines formas bei lenktus paviršius. Galimas parketlenčių montavimas klijuojant jas prie pagrindo ar plaukiojančiu būdu, seno parketo restauracija, įvairūs papildomi darbai.

Daugiau informacijos apie teikiamas parketo įrengimo bei parketlenčių montavimo paslaugas rasite peržvelgę mūsų pristatomą paslaugų katalogą.

Platus stiliaus bei matmenų pasirinkimas

Siūlome įsigyti 4 tipų ąžuolinių parketlenčių: CLASSIC, SELECT, RUSTIC A, RUTISC B. Jos gali būti skirtingų pločių, storių bei ilgių, todėl yra išpjaunamos pagal individualius užsakymus.

Parketlentės klojamos keliais skirtingais modeliais:

  • „Chevron“, arba prancūziška eglute;
  • „Herringbone“, arba angliška eglute;
  • „Classic“ – klasikiniu modeliu klojant eilėmis.

Jeigu nežinote, kokį parketlenčių tipą ir kokį klojimo modelį išsirinkti, esame paruošę visų rūšių bei klojimo modelių pavyzdžius, kuriuos pristačius į Jūsų namus pamatysite, kuris iš jų labiausiai dera prie aplinkos.

Išradingi stiliaus sprendimai

Klojant parketą dažnai įvedamos papildomos detalės, kurios suteikia patalpos interjerui dar daugiau grožio. Pateikiame įvairius kūrybinius sprendimus, montuojame parketlentes ant netradicinių patalpos formų, atliekame įvairių detalių inkrustacijas.

Visada laukiame Jūsų užsakymų ir pasiūlymų sukurti ką nors naujo ir unikalaus, taip pat pristatome savo atliekamus kūrybinius darbus. Vienas tokių gražių ir stilingų pavyzdžių – tai eilėmis kloto parketo suvedimas su korio formos plytelėmis.

Pateikiame platų parketo dangų ir parketlenčių bei jų montavimo idėjų pasirinkimą. Išsirinkite, kuris iš jų Jums labiausiai tinka, o jeigu neapsisprendžiate, patyrę meistrai visada padės išsirinkti.